[singlepic id=831 w=320 h=240 mode=web20 float=center]

کشور مجارستان به دلیل دارا بودن آماری توریست بسیار زیاد تقریبا سه برابر جمعیت خود در هر سال و حضور جهانگردانی از اقصا نقاط جهان که برای دیدن زیبایی های کشور مجارستان و همچنین استفاده از چشمه های آب گرم درمانی بسیار مطبوع به این کشور مسافرت می کنند در زمینه صنعت توریسم بسیار توسعه یافته و از هتلهای بسیار زیبا و با امکانات و نسبتا ارزان در سطح اروپا برخوردار است.

کشور مجارستان از دیرباز مورد توجه جهانگردانی از اروپای غربی و کشورهای آسیایی و آمریکایی بوده است و صنعت توریسم جزو منابع اصلی درآمدی این کشور محسوب می گردد.

بزرگترین و زیباترین رستوران هوایی در سال 2009 در این کشور در شهر بوداپست خیابان وتسی اوتسا افتتاح گردید که اخبار آن در سراسر جهان منتشر گشت و همچنین بزرگترین دریاچه طبیعی اروپا به نام بالاتون در این کشور در 25 کیلومتری پایتخت همه ساله پذیرای تعداد بسیار زیادی جهانگرد می باشد که برای کشتیرانی و اسکی روی آب به این منطقه مسافرت می کنند.

چشمه های آب گرم مجارستان سالمندان زیادی را از اقصا نقاط جهان به خود جذب نموده است که برای دوره های یک ماهه درمانی و اقامت در هتلهای مشرف بر این چشمه ها به این کشور مسافرت می کنند.

امکانات و دستگاههای ویژه پُمپاژ آب گرم و ماساژ در تمامی این هتلها که اکثرا 4 ستاره به بالا می باشند کاملا مشهود است.

هتلهای شهر بوداپست نیز در قیاس با هتلهای ایران و سایر کشورهای اروپایی بسیار با کیفیت تر و ارزان تر میباشند بطور مثال قیمت حداقل یک هتل سه ستاره در ایران و اروپای غربی شبی 80 دلار و در مجارستان شبی 50 دلار می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =