مرکز خرید TESCO
مرکز خرید TESCO

که بهترین فروشگاه TESCO  توصیه می گردد که دو فروشگاه تسکو در مترو آبی است و در بین فروشگاههای ارزان خارج از شهر فروشگاه  OCHON توصیه می شود.

فروشگاه تسکو همانند فروشگاههای زنجیره ای هایپر استار در تهران از بخشهای مختلفی برخوردار است و شامل مواد غذایی ، خوراکی ، لباس ، پوشاک ، کفش ، مواد شوینده ، ابزار فنی ، لوازم صوتی و کامپیوتر ، ابزار صنعتی و … می باشد.

در هنگام ورود به فروشگاه تسکو و یا فروشگاههای دیگر اگر کیف دستی و یا وسیله ای همراه دارید حتما در صندوقهای امانات بگذارید تا لوازم خریداری شده اشتباه گرفته نشود ، متذکر می شود اخیرا متاسفانه به علت مشاهده دزدی در این فروشگاه گارد امنیتی و دوربینهای مدار بسته مراقب اعمال شما هستند و در صورت بروز اعمال مجرمانه بدون شک افراد به پلیس معرفی شده و در صورت اثبات عمل دیپورت خواهند شد.

در هنگام خرید و یا بازدید بسته بندی اجناس را باز نکنید و یا آن ها را تست نکنید ، در بخش هایی از فروشگاه بعنوان مثال در بخش شکلات و یا قهوه آماده برای ترقیب مراجعین قهوه و یا شکلات جهت پذیرایی موجود است.

در انتخاب و خرید مواد غذایی دقت فرمایید و توجه داشته باشید تا بعنوان مثال غذای گربه را به جای رب گوجه فرنگی که بسته بندی مشابه دارند بر ندارید.

همواره فکتور خرید لوازم و موادی را که از فروشگاهها خرید می کنید نگه دارید و همینطور در هنگام تبدیل ارز به فورینت فیش و رسید پول را نگه دارید که در صورت بروز مشکلات احتمالی از آن بتوانید استفاده نمایید.

مرکز خرید TESCO
به این مقاله تحصیلی امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 16 =