West End City Center

فروشگاه وستند سیتی سنتر تقریبا بزرگترین مرکز فروشگاهی در مترو آبیدر ایستگاه نیوگاتی می باشد که در 4 طبقه بنا گردیده است که دو طبقه آن در زیر زمین واقع شده است.

ترانوای شماره 4 در مقابل این فروشگاه ایستگاه دارد و این فروشگاه در خیابان یوزف اوتسا قرار گرفته است .

در طبقه اول این فروشگاه تعداد بسیار زیادی سالن غذاخوری ، مک دونالد و رستوران واقع شده است و همچنین شرکتهای موبایل از جمله شرکت ودافون و پانون در این طبقه دفتر فروش دارند و دانشجویان می توانند با ارائه یک کپی گذرنامه و تکمیل یک فرم با پرداخت 2500 فورینت که 1000 فورینت آن شارژ موبایل و 1500 فورینت آن هزینه سیم کارت می باشد ، می توانید یک سیم کارت دریافت دارید.

این فروشگاه معماری قابل توجهی دارد و حدود 400 مغازه در فروشگاه وستند سیتی سنتر از جذابترین و بزرگترین مراکز خرید بوداپست در محلی ایده آل برای خرید ، حتی اگر شما زمان خیلی زیادی ندارید ، زیرا این مرکز در کنار ایستگاه قطار Nyugati قرار گرفته است.

در طبقه زیرزمین شما یک سوپر مارکت و کتابفروشی و یک مغازه که مورد علاقه ماست Kotányi Fűszervilág ، که مبادرت به فروش ادویه جات و ترشی جات می نماید.

خرید شیرینی معروف و خوشمزه در Szamos Marcipán و وعده های غذایی خوب در رستوران های متعدد و کافی نت های این فروشگاه امکان پذیر است.

مغازه های فروش جواهرات jewelleries و فروشگاههای فروش هدیه ، داروخانه و مغازه اسباب بازی و بسیاری از مغازه های دیگر قابل رویت است.

سینمای این فروشگاه در طبق آخر واقع شده و مجموعه ای از 14 سالن سینما با نمایش آخرین فیلم های پرفروش سال می باشد.

Vaci ut 1-3

Budapest 1062 Hungary

Open Hours10am-9pm daily

مرکز خرید وستند سیتی سنتر
به این مقاله تحصیلی امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 11 =