خدمات گروه ما

ارائه مشاوره حضوری رایگان توسط مشاورین مجرب

گروه ما با بهره گیری از توانمندترین و مجرب ترین مشاورین که با مدارج بالای تحصیلی فارغ التحصیل شده اند و دوره های آموزشی مشاوره را در مؤسسات ما با موفقیت گذرانیده اند ، در بخش مشاوره اقدام به ارائه مشاوره و اطلاع رسانی نموده و شما عزیزان با اولین تماس تلفنی متوجه تفاوت ما با سایر مؤسسات خواهید شد.

اکثر مشاورین و کارشناسان ما در خارج از کشور تحصیل نموده و دارای تجارب خوبی از زندگی دانشجویی و شرایط تحصیل و اقامت در کشورهای خارجی می باشند و همچنین کلیه مشاورین دارای مدارک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا می باشند که این مسئله بسیار حائز اهمیت است.

عزیزان متقاضی در تماسهای تلفنی با توجه به عدم آگاهی کامل کارشناس از شرایط متقاضی و ناکافی بودن وقت نباید انتظار داشته باشند که کلیه اطلاعات در یک تماس تلفنی در اختیار دوستان قرار گیرد ، زیرا ارائه اطلاعات صحیح تحصیلی منوط به آگاهی از شرایط متقاضی است که این امر فقط با ملاقات حضوری و تکمیل فرم مشاوره توسط متقاضی امکان پذیر خواهد بود.

البته قابل ذکر است متقاضیان می توانند با مطالعه وب سایت ما که یکی از موثق ترین و کامل ترین وب سایتهای تحصیلی اطلاعات اولیه را دریافت دارند و جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از شرایط دقیق تر تحصیلی به مؤسسات ما مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است مشاوره تحصیلی رایگان است و بهتر است قبل از عزیمت به مؤسسه اقدام به هماهنگی با مؤسسات ما فرمایید.

ما این اطمینان را به شما خواهیم داد که مشاوره با مشاورین ما قبل از هرگونه اقدامی حتما به نفع شما عزیزان خواهد بود ، زیرا تجارب و سابقه درخشان گروه ما تضمین کننده این اقدام خواهد بود.

با تشکر از حسن انتخاب شما عزیزان متقاضی

مدیریت

 

تماس تلفنی و کسب اطلاعات اولیه تحصیلی

با توجه به کثرت تعداد تماسهای این گروه و اظهار لطف و عنایات ویژه کلیه متقاضیان ، در تماسهای تلفنی روابط عمومی ما اقدام به ثبت نام و تلفن متقاضیان می نماید که این امر به ارائه اطلاعات واصله در آینده خواهد نمود و همچنین این امکان را برای ما فراهم می نماید که بعنوان مشاور شما پیگیر امور تحصیلی شما باشیم تا به توجه به مشغلات روزانه اگر این امر از جانب شما مقدور نگردید به وادی فراموشی سپرده نشود زیرا مسئله تحصیل و کسب تحصیلات عالیه همواره در راس امور باید قرار گیرد.

به همین دلیل از کلیه دوستان تماس گیرنده خواهشمندیم نام و تلفن ثابت یا موبایل صحیح خود را ارائه نمایند تا در آنده افتخار خدمتگزاری بیشتری داشته باشیم.

عزیزان متقاضی در تماسهای تلفنی با توجه به عدم آگاهی کامل کارشناس از شرایط متقاضی و ناکافی بودن وقت نباید انتظار داشته باشند که کلیه اطلاعات در یک تماس تلفنی در اختیار دوستان قرار گیرد ، زیرا ارائه اطلاعات صحیح تحصیلی منوط به آگاهی از شرایط متقاضی است که این امر فقط با ملاقات حضوری و تکمیل فرم مشاوره توسط متقاضی امکان پذیر خواهد بود.

“با توجه با مورد فوق خواهشمندیم افتخار پذیرایی را از شما را در مؤسسه از ما دریغ نفرمایید.”

ارائه بروشور و کاتالوگ ، بولیتن دانشگاهی و سی دی دانشگاهها

گروه ما اقدام به تهیه بروشور و کاتالوگهای بسیار پر محتوی و رنگی با کاغذ گلاسه نموده است که جهت کسب اطلاعات اولیه بسیار مفید می باشد.

این بروشورها و کاتالوگها همراه با سی دی محیط های دانشگاهی در قالب یک پکیج به همراه پوستر و کارت پوستال و کتابهای چاپ شده مؤسسه دانشجویان به کلیه مراجعین با هزینه بسیار کم قابل ارائه می باشد و توصیه می کنیم با توجه کثرت و عدم امکان محفوظ نمودن این اطلاعات حتما پکیج تهیه شده گروه ما دریافت داشته و در منزل مورد مطالع قرار دهید.

اطمینان داشته باشید که این پکیج سودمند اطلاع رسانی دسترنج تجربه گروه ما و گرد آوری اطلاعات  از منابع مختلف اطلاع رسانی من جمله دانشگاهها و کالج ها و اینترنت بوده است که در قالب یک مجموعه نفیس جمع آوری شده است.

 

ارائه سی دی های محیط ها دانشگاههای مختلف جهان

گروه ما سی دی مختلفی را از محیط های دانشگاهی و شهری و مناطق توریستی که معمولا از دانشگاهها و کالج ها و سازمانهای توریست کشورها دریافت داشته را در قالب سی دی های اطلاع رسانی آماده نموده و همراه با پکیج ها با هزینه ای نازل ارائه می دهد.

شما عزیزان می توانید این سی دی ها دریافت نموده و در منل همراه با خانواده مشاهده نمایید و قبل از هرگونه اقدامی با محیط های دانشگاهی و شرایط اقامت و زندگی و شرایط شهری و امکانات رفاهی تا حدودی آشنا شوید.

این سی دی ها جهت بالاتر بردن اطلاعات شما عزیزان آماده شده است تا با دید باز و پس از بررسی و تحقیق اقدام به عقد قرارداد در رابطه با کشور مورد نظر فرمایید.

البته امروزه فیلم های دانشگاهی در سایتهای مختلف اطلاع رسانی موجود است ولی سرعت کم اینترنت و یا محدودیت های دیگر این اجازه را به متقاضی نمی دهد تا از آنها بهره لازم را ببرد و ما تلاش نموده ایم تا با ارائه این سی دی های اطلاع رسانی که منبع آنها بیشتر دانشگاهها بوده است ، این امکان را برای شما فراهم آوریم.

 

برگزاری آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی

آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی این امکان را فراهم می سازد تا کلیه متقاضیان به توانایی های خود در زبان انگلیسی آگاهی یابند و مؤسسات ما با برگزاری آزمون Oxford Placement Test  با هزینه کم و استاندارد بالا و همچنین برگزاری مصاحبه شفاهی میزان توانمندی شما را سنجیده و برای آموزش زبان انگلیسی شما برنامه ریزی می نمایند.

پس از شرکت در امتحان می توانید با مسئول امتحان و سنجش ما مشاوره نموده و با شیوه های آموزش سریع زبان انگلیسی در دوره های کوتاه مدت که قبل از اعزام توسط در مؤسسه برگزار می شود ، مطلع گردید.

آموزش زبان انگلیسی قبل از اعزام آمادگی های زیر را برای شما بوجود خواهد آورد:

۱- فراگیری زبان انگلیسی قبل از اعزام در دوره های کوتاه مدت

۲- امکان آموزش مهارتی قبل از اعزام ، یعنی اینکه اگر شما در شنیدن مشکل دارید مدرسان ما بیشتر در این زمینه با شما کار خواهند کرد تا این مهارت زبان انگلیسی شما به حد نصاب خوبی برسد.

۳- کلاسهای انفرادی و نیمه خصوصی ۵-۱ نفره با هزینه بسیار نازل نسبت به سایر مراکز آموزش زبان

۴- آموزش زبان انگلیسی مختص شرکت در مصاحبه سفارت

۵- آموزش زبان انگلیسی مختص ورود به کشورهای خارجی و رفع نیازهای روزمره

۶- آموزش زبان انگلیسی مهارتی با توجه به مهارت های زبان انگلیسی

 

اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاههای مجارستان

در این مرحله پس از اقدام به عقد قرارداد با دانشجو مؤسسه در اسرع وقت اقدام به تکمیل مدارک و اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه یا کالج مورد قرارداد دانشجو می نماید و متقاضی باید قبل از رسیدن پذیرش تحصیلی اقدام به تکمیل مدارک ویزا نماید ، تا در زمان مقرر بلافاصله پس از رسیدن پذیرش اقدام به اخذ ویزای تحصیلی شود.

 

رزرو بلیط هواپیما و هماهنگی تاریخ اعزام دانشجویان

خواهشمندیم تهیه رزرو و بلیط هواپیمایی را به مؤسسه واگذار نمایید تا با توجه به زمانبندی صدور ویزا بتواند بلیط مناسب را از خطوط هوایی مطمئن و ارزان برای تهیه نماید ، مجدد متذکر می شود در فصل تابستان با توجه به کثرت مسافرت های هوایی ، بلیط به سختی تهیه می شود لذا خواهشمندیم ۲ ماه قبل به مؤسسه اعلام نمایید تا اقدام به رزرو در تاریخ مورد نظر نماید.

اعلام تاریخ دقیق مسافرت از جانب شما خانواده های عزیز بسیار حائز اهمیت است لذا در اعلام تاریخ دقیق مسافرت دقت لازم را مبذول فرمایید.

 

رزرو هتل برای خانواده های دانشجویان و هماهنگی با فرد راهنما

هماهنگی قبل از ورود دانشجویان توسط مؤسسه یکی دیگر از خدمات مؤسسه است که معمولا ۱۵۰ دلار یا یورو هزینه خواهد داشت که دانشجو مستقیما به راهنما پرداخت خواهد نمود و مؤسسه در این موضوع ذینفع نیست .

ما شما را با راهنمایان آشنا خواهیم نمود تا قبل از اعزام اطلاعات لازم را جهت بردن وسایل و سایر موارد از ایشان جویا شوید ، البته کلیه متقاضیان باید یک هته قبل از اعزام با راهنمایان معرفی شده تماس حاصل نمایند و هماهنگی ورود دانشجو نیز از جانب ما انجام خواهد شد.

بعضی از دانشجویان یا خانواده ها اصرار دارند که خودشان از فرودگاه به دانشگاه و خوابگاه یا هتل عزیمت نمایند و نیازی به راهنما ندارند ولی ما توصیه می نماییم جهت جلوگیری از صرف هزینه های اضافی که در اثر نداشتن تجربه مسافرت به آن کشور اجتناب ناپذیر خواهد بود ، اقدام به هماهنگی برای گرفتن سرویس راهنما نمایند که این مورد حتما به نفع آنها خواهد بود.

 

خدمات راهنما در کشور مجارستان

استقبال از فرودگاه بوداپست

هماهنگی عزیمت از فرودگاه به هتل و جایگزینی در خوابگاه یا هتل

ارائه سیم کارت موبایل به دانشجویان در روز اول جهت تماس فوری با خانواده ها در ایران

آشنایی با مراکز خرید و شهر و متروها

ثبت نام در دوره های کالج پیش دانشگاهی

مشاوره در امور تحصیلی و انتخاب رشته های تحصیلی و دانشگاهی

راهنمایی در ثبت بیمه درمانی دانشجویی

افتتاح حساب بانکی

کمک در تهیه مسکن مناسب و معرفی آژانس جهت اجاره آپارتمان

راهنمایی جهت خرید بلیط یک ماهه مترو

راهنمایی جهت اخذ اقامت دانشجویی

راهنمایی جهت تکمیل پرونده در سفارت جمهوری اسلامی ایران

 

امکان استعلام و استخراج اطلاعات از اینترنت

گروه ما خدمات ویژه ای قبل از اعزام متقاضیان عزیز ارائه می دارد و از آن جمله استعلامات لازم از کشور مورد تقاضای متقاضی است. گروه ما پس از دریافت اطلاعات درباره دانشگاه و رشته مورد تقاضای متقاضی و بازدید و استخراج اطلاعات از وب سایت دانشگاه یا کالج و ارائه آن به متقاضی ، در امر تصمیم گیری و آگاهی از شرایط روز به کلیه عزیزان اطلاع رسانی می نماید.

حال آنکه بسیاری از مراکز جهت بررسی شرایط دانشجو و درصد قبولی دانشجو در دانشگاه مربوطه قبول زحمت نمی نمایند تا استعلامات لازم را اخذ نمایند و این موضوع تفاوت خدمات ما را نمایان می سازد.

 

One thought on “خدمات گروه ما”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − شش =