ارائه مشاوره حضوری رایگان توسط مشاورین مجرب
ارائه مشاوره حضوری رایگان توسط مشاورین مجرب

گروه ما با بهره گیری از توانمندترین و مجرب ترین مشاورین که با مدارج بالای تحصیلی فارغ التحصیل شده اند و دوره های آموزشی مشاوره را در مؤسسات ما با موفقیت گذرانیده اند ، در بخش مشاوره اقدام به ارائه مشاوره و اطلاع رسانی نموده و شما عزیزان با اولین تماس تلفنی متوجه تفاوت ما با سایر مؤسسات خواهید شد.

اکثر مشاورین و کارشناسان ما در خارج از کشور تحصیل نموده و دارای تجارب خوبی از زندگی دانشجویی و شرایط تحصیل و اقامت در کشورهای خارجی می باشند و همچنین کلیه مشاورین دارای مدارک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا می باشند که این مسئله بسیار حائز اهمیت است.

عزیزان متقاضی در تماسهای تلفنی با توجه به عدم آگاهی کامل کارشناس از شرایط متقاضی و ناکافی بودن وقت نباید انتظار داشته باشند که کلیه اطلاعات در یک تماس تلفنی در اختیار دوستان قرار گیرد ، زیرا ارائه اطلاعات صحیح تحصیلی منوط به آگاهی از شرایط متقاضی است که این امر فقط با ملاقات حضوری و تکمیل فرم مشاوره توسط متقاضی امکان پذیر خواهد بود.

البته قابل ذکر است متقاضیان می توانند با مطالعه وب سایت گروه دانشجویان که یکی از موثق ترین و کامل ترین وب سایتهای تحصیلی اطلاعات اولیه را دریافت دارند و جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از شرایط دقیق تر تحصیلی به مؤسسات ما مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است مشاوره تحصیلی رایگان است و بهتر است قبل از عزیمت به مؤسسه اقدام به هماهنگی با مؤسسات ما فرمایید.

ما این اطمینان را به شما خواهیم داد که مشاوره با مشاورین ما قبل از هرگونه اقدامی حتما به نفع شما عزیزان خواهد بود ، زیرا تجارب و سابقه درخشان گروه ما تضمین کننده این اقدام خواهد بود.

با تشکر از حسن انتخاب شما عزیزان متقاضی

مدیریت گروه دانشجویان

ارائه مشاوره حضوری رایگان توسط مشاورین مجرب
به این مقاله تحصیلی امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − هشت =