تماس تلفنی و کسب اطلاعات اولیه تحصیلی
تماس تلفنی و کسب اطلاعات اولیه تحصیلی

با توجه به کثرت تعداد تماسهای این گروه و اظهار لطف و عنایات ویژه کلیه متقاضیان ، در تماسهای تلفنی روابط عمومی ما اقدام به ثبت نام و تلفن متقاضیان می نماید که این امر به ارائه اطلاعات واصله در آینده خواهد نمود و همچنین این امکان را برای ما فراهم می نماید که بعنوان مشاور شما پیگیر امور تحصیلی شما باشیم تا به توجه به مشغلات روزانه اگر این امر از جانب شما مقدور نگردید به وادی فراموشی سپرده نشود زیرا مسئله تحصیل و کسب تحصیلات عالیه همواره در راس امور باید قرار گیرد.

به همین دلیل از کلیه دوستان تماس گیرنده خواهشمندیم نام و تلفن ثابت یا موبایل صحیح خود را ارائه نمایند تا در آنده افتخار خدمتگزاری بیشتری داشته باشیم.

عزیزان متقاضی در تماسهای تلفنی با توجه به عدم آگاهی کامل کارشناس از شرایط متقاضی و ناکافی بودن وقت نباید انتظار داشته باشند که کلیه اطلاعات در یک تماس تلفنی در اختیار دوستان قرار گیرد ، زیرا ارائه اطلاعات صحیح تحصیلی منوط به آگاهی از شرایط متقاضی است که این امر فقط با ملاقات حضوری و تکمیل فرم مشاوره توسط متقاضی امکان پذیر خواهد بود.

“با توجه با مورد فوق خواهشمندیم افتخار پذیرایی را از شما را در مؤسسه از ما دریغ نفرمایید.”

تماس تلفنی و کسب اطلاعات اولیه تحصیلی
به این مقاله تحصیلی امتیاز دهید

2 thoughts on “تماس تلفنی و کسب اطلاعات اولیه تحصیلی”

  1. سلام اینجانب آنیا یوسفی لیسانس آموزش ابتدایی ساکن گرگان 26 سال سن.آشنایی نسبی به زبان انگلیسی دارم .وخواهان کسب اطلاعات بیشتر درمورد اینکه چگونه از دانشگاه های بوداپست پذیرش بگیرم وقبل آن آموزش زبان در آنجا.لطفا هرچه زودتر مرا راهنمایی بفرمایید
    همراه اینجانب 09112700401
    قبلا اززحمات شما متشکرم

    1. سلام خانم آنیا
      شما می توانید ابتدا وارد دوره پیش دانشگاهی در کالج های مختل مجارستان شوید و سپس دانشگاه و رشته مرود نظر را انتخاب بفرمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر حتما با مشاوران موسسه تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 4 =