مرکز خرید TESCO
مرکز خرید TESCO

که بهترین فروشگاه TESCO  توصیه می گردد که دو فروشگاه تسکو در مترو آبی است و در بین فروشگاههای ارزان خارج از شهر فروشگاه  OCHON توصیه می شود.

فروشگاه تسکو همانند فروشگاههای زنجیره ای هایپر استار در تهران از بخشهای مختلفی برخوردار است و شامل مواد غذایی ، خوراکی ، لباس ، پوشاک ، کفش ، مواد شوینده ، ابزار فنی ، لوازم صوتی و کامپیوتر ، ابزار صنعتی و … می باشد.

در هنگام ورود به فروشگاه تسکو و یا فروشگاههای دیگر اگر کیف دستی و یا وسیله ای همراه دارید حتما در صندوقهای امانات بگذارید تا لوازم خریداری شده اشتباه گرفته نشود ، متذکر می شود اخیرا متاسفانه به علت مشاهده دزدی در این فروشگاه گارد امنیتی و دوربینهای مدار بسته مراقب اعمال شما هستند و در صورت بروز اعمال مجرمانه بدون شک افراد به پلیس معرفی شده و در صورت اثبات عمل دیپورت خواهند شد.

در هنگام خرید و یا بازدید بسته بندی اجناس را باز نکنید و یا آن ها را تست نکنید ، در بخش هایی از فروشگاه بعنوان مثال در بخش شکلات و یا قهوه آماده برای ترقیب مراجعین قهوه و یا شکلات جهت پذیرایی موجود است.

در انتخاب و خرید مواد غذایی دقت فرمایید و توجه داشته باشید تا بعنوان مثال غذای گربه را به جای رب گوجه فرنگی که بسته بندی مشابه دارند بر ندارید.

همواره فکتور خرید لوازم و موادی را که از فروشگاهها خرید می کنید نگه دارید و همینطور در هنگام تبدیل ارز به فورینت فیش و رسید پول را نگه دارید که در صورت بروز مشکلات احتمالی از آن بتوانید استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *