مرکز خرید وستند سیتی سنتر

بانک اطلاعات مجارستان,مراکز خرید مجارستان


West End City Center

فروشگاه وستند سیتی سنتر تقریبا بزرگترین مرکز فروشگاهی در مترو آبیدر ایستگاه نیوگاتی می باشد که در 4 طبقه بنا گردیده است که دو طبقه آن در زیر زمین واقع شده است.

ترانوای شماره 4 در مقابل این فروشگاه ایستگاه دارد و این فروشگاه در خیابان یوزف اوتسا قرار گرفته است .

در طبقه اول این فروشگاه تعداد بسیار زیادی سالن غذاخوری ، مک دونالد و رستوران واقع شده است و همچنین شرکتهای موبایل از جمله شرکت ودافون و پانون در این طبقه دفتر فروش دارند و دانشجویان می توانند با ارائه یک کپی گذرنامه و تکمیل یک فرم با پرداخت 2500 فورینت که 1000 فورینت آن شارژ موبایل و 1500 فورینت آن هزینه سیم کارت می باشد ، می توانید یک سیم کارت دریافت دارید.

این فروشگاه معماری قابل توجهی دارد و حدود 400 مغازه در فروشگاه وستند سیتی سنتر از جذابترین و بزرگترین مراکز خرید بوداپست در محلی ایده آل برای خرید ، حتی اگر شما زمان خیلی زیادی ندارید ، زیرا این مرکز در کنار ایستگاه قطار Nyugati قرار گرفته است.

در طبقه زیرزمین شما یک سوپر مارکت و کتابفروشی و یک مغازه که مورد علاقه ماست Kotányi Fűszervilág ، که مبادرت به فروش ادویه جات و ترشی جات می نماید.

خرید شیرینی معروف و خوشمزه در Szamos Marcipán و وعده های غذایی خوب در رستوران های متعدد و کافی نت های این فروشگاه امکان پذیر است.

مغازه های فروش جواهرات jewelleries و فروشگاههای فروش هدیه ، داروخانه و مغازه اسباب بازی و بسیاری از مغازه های دیگر قابل رویت است.

سینمای این فروشگاه در طبق آخر واقع شده و مجموعه ای از 14 سالن سینما با نمایش آخرین فیلم های پرفروش سال می باشد.

Vaci ut 1-3

Budapest 1062 Hungary

Open Hours10am-9pm daily

مرکز خرید وستند سیتی سنتر
به این مقاله تحصیلی امتیاز دهید

پاسخ دهید