دیباچه ای به قلم مدیریت سایت و گروه دانشجویان: kart-visit1

اُطلُبوُالعِلم وَلوُ بِالصّین   علم را بجوئید اگرچه در چین باشد. پیامبر گرامی اسلام(ص)

ضمن آرزوی موفقّیت و کامیابی برای شما خواننده گرامی و خانواده ارجمندتان ، امید است که به یاری خداوند متعال اینجانب توانسته باشم با نگارش این کتاب راهنما قدمی هر چند کوچک در راه رشد و اعتلای علمی شما عزیزان و جوانان کشور عزیزمان ایران برداشته باشم و امیدوارم ایزد منان توفیق خدمتگزاری هر چه بیشتر را نصیب این بنده حقیر نماید تا بیش از پیش در امر خطیر اطلاع رسانی کوشا باشم.

جهانی که ما هم اکنون در آن زندگی میکنیم ، جهان اطلاعات و هجوم و گسترش اخبار می باشد و حال آنکه ما در این مقوله از حیاتی ترین عوامل پیشرفت و تکنولوژی نباید غافل باشیم زیرا غافله سالار این کاروان توسعه و پیشرفت ، همانا فن آوری اطلاعات است و هر آنکس که در این زمینه به امر چگونگی دریافت اطلاعات صحیح واقف نباشد ، شکی نیست که زیانها و پیامدهای منفی را تجربه خواهد نمود.

حدود سال ۱۳۶۸ ، زمانی که بنده شروع به فعالیت و تحقیقات در زمینه تحصیلات عالیه و اطلاع رسانی نمودم هنوز رایانه و دستگاه دورنما به بازارهای ایران راه نیافته بود و برای رسیدن به کوچکترین اطلاعات در زمینه تحصیلات عالیه راه دشواری را باید طی مینمودیم و بیاد دارم پس از ظهور دستگاه دورنما و سیستمهای کامپیوتری و اینترنت به چه میزان کارها راحتتر شد و عرصه فن آوری اطلاعات به حدّ شگرفی توسعه یافت.

تحصیلات عالیه و ورود به دانشگاهها و مراکز آموزش عالی و قدم گزاردن در وادی تحصیل همواره یکی از دغدغه های جوانان عزیز ایرانی بوده و مؤسسه دانشجویان با بیش از ۱۹ سال سابقه و کادری مجرب و تلاشهای پیگیر توفیق یافته که در طی این سالها نمایندگی بیش از ۱۰۰ دانشگاه و کالج معتبر جهان را اخذ نماید و در همه حال آماده ارائه خدمات اطلاع رسانی و ثبت نام دانشجویان علاقمند در دانشگاهها و کالجهای معتبر جهان می باشد.

امید است با کسب اطلاعات دقیق و موثّق به راهی که می خواهید در آن پای نهید کاملا آشنا گردید و با در نظر گرفتن کلیه مشکلات و مزایا و زوایای یک زندگی دانشجوئی تصمیم به این اقدام خطیر بگیرید، همانا موفقّیت در هر زمانی ، مکانی و در هر موضوعی نیاز به توکّل به خداوند متعال ، کسب اطلاعات دقیق و موثّق ، تصمیم قاطع ، اراده عالی و پشتکار بی نهایت دارد.

« چو مرد رهی علم و دانش بجوی
فلک را بکاو و راه هستی بپوی»

با آرزوی موفقیت و کامیابی روزافزون برای شما عزیزان و پویندگان علم

مدیریت گروه دانشجویان و وب سایت irhungary.com

مهدی دارا

درباره ما
به این مقاله تحصیلی امتیاز دهید

4 thoughts on “درباره ما”

  1. salam khaste nabashid man fariba diplome riazi fizik az iran hastam mikhaham dar reshte pezeshki dar yeki az daneshgahaye majarestan ke morede taide vezarte olum dar iran ast tahsil konam vali etelaate kafi nadaram lotfan komakam konid

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =