[nggallery id=24]

هتل های مجارستان

1087606

کشور مجارستان به دلیل دارا بودن آماری توریست بسیار زیاد تقریبا سه برابر جمعیت خود در هر سال و حضور جهانگردانی از اقصا نقاط جهان که برای دیدن زیبایی های کشور مجارستان و همچنین استفاده از چشمه های آب گرم درمانی بسیار مطبوع به این کشور مسافرت می کنند در زمینه صنعت توریسم بسیار توسعه یافته و از هتلهای بسیار زیبا و با امکانات و نسبتا ارزان در سطح اروپا برخوردار است.

کشور مجارستان از دیرباز مورد توجه جهانگردانی از اروپای غربی و کشورهای آسیایی و آمریکایی بوده است و صنعت توریسم جزو منابع اصلی درآمدی این کشور محسوب می گردد.

بزرگترین و زیباترین رستوران هوایی در سال ۲۰۰۹ در این کشور در شهر بوداپست خیابان وتسی اوتسا افتتاح گردید که اخبار آن در سراسر جهان منتشر گشت و همچنین بزرگترین دریاچه طبیعی اروپا به نام بالاتون در این کشور در ۲۵ کیلومتری پایتخت همه ساله پذیرای تعداد بسیار زیادی جهانگرد می باشد که برای کشتیرانی و اسکی روی آب به این منطقه مسافرت می کنند.

چشمه های آب گرم مجارستان سالمندان زیادی را از اقصا نقاط جهان به خود جذب نموده است که برای دوره های یک ماهه درمانی و اقامت در هتلهای مشرف بر این چشمه ها به این کشور مسافرت می کنند.

امکانات و دستگاههای ویژه پُمپاژ آب گرم و ماساژ در تمامی این هتلها که اکثرا ۴ ستاره به بالا می باشند کاملا مشهود است.

هتلهای شهر بوداپست نیز در قیاس با هتلهای ایران و سایر کشورهای اروپایی بسیار با کیفیت تر و ارزان تر میباشند بطور مثال قیمت حداقل یک هتل سه ستاره در ایران و اروپای غربی شبی ۸۰ دلار و در مجارستان شبی ۵۰ دلار می باشد.

——————————————————————————-

نکات مهم در رابطه با هتلهای مجارستان

nypalace_budapest

هنگام ورود به کشور مجارستان در صورتیکه برای اول به این کشور مسافرت می نمایید در انتخاب هتل و نزدیکی آن به محل کالج یا دانشگاه دقت بفرمایید و همینطور در نظر داشته باشید که اکثر هتلها دارای صبحانه رایگان هستند ولی هزینه ناهار و شام و مواد غذایی موجود در یخچال جداگانه محاسبه می شود.

تمامی اتاقها مجهز به تلفن راه دور هستند ولی بهتر است از تلفنهای کارتی موجود در شهر استفاده نمایید که می توانید با خرید یک کارت تلفن راه دور با هزینه کمتر با ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت گرفتن تاکسی از قسمت پذیرش هتل می توانید کمک بگیرید و درخواست رزرو تاکسی نمایید.

در هنگام اقامت در هتل حتما چند کارت هنتل که شامل آدرس و تلفن می باشد را برداشته و هنگام خروج از هتل همراه داشته باشید تا در صورت گم شدن در سطح شهر بتوانید با یک تاکسی به محل هتل بروید.

در ذیل آدرس اینترنتی تعدادی از هتلها ذکر شده است که می توانید قبل از عزیمت به کشور مجارستان آنها را رزرو نمایید.

——————————————————————————-

آدرس وب سایت تعدادی از مراکز رزرواسیون هتلها در مجارستان

hotels-hungary-80

وب سایت تعدادی از مراکز رزرو هتل در بوداپست مجارستان در ذیل خدمتتان معرفی می شود که می توانید از سایت آنها بازدید نموده و در صورت تمایل قبل از عزیمت هتل مورد نظر را رزرو فرمایید.

Budapest easy Hotel Deals  www.easyHotel.com

Hotels in Budapest  www.FastBooking.com

Accommodation in Budapest  www.agapetours.hu

central Budapest  www.agapetours.hu

Budapest Tours  www.city-discovery.comBook

Hotels Budapest  www.CheapHotelsBudapest.eu

Hotels in Budapest  www.booking.com

Hungary Tourism  www.TripAdvisor.com

Hotels in Budapest  www.CentralR.com

هتل های کشور مجارستان
به این مقاله تحصیلی امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 9 =